Порошенко присвоїв ім’я загиблого в зоні АТО генерал-майора Момота навчальному центру Держприкордонслужби

НовиниСуспільство    07.10.2014 - 17:37
Президент України Петро Порошенко підписав указ про присвоєння імені генерал-майора Ігоря Момота Навчальному гвардійському Оршанському орденів Суворова, Кутузова і Олександра Невського центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присвоєння імені генерал-майора Ігоря Момота Навчальному гвардійському Оршанському орденів Суворова, Кутузова і Олександра Невського центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У прес-службі нагадують, що заступник начальника Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігор Момот очолював цей центр до своєї загибелі у зоні АТО.

"Після ускладнення ситуації на українсько-російському кордоні Ігор Момот особисто сформував та очолив мотоманеврену групу Навчального центру. Група виконувала завдання з охорони державного кордону на найбільш вразливих ділянках. 11 липня у зоні АТО в Донецькій області під час обстрілу з установки "Град" позицій українських прикордонників Ігор Момот загинув", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 12 липня 2014 р. Президент посмертно присвоїв Ігорю Момоту військове звання генерал-майора.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top