ua en ru

Порошенко підписав закон про спрощення реєстрації в Україні ліків для учасників АТО

Президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощення реєстрації в Україні ліків, яких потребують учасники антитерористичної операції (АТО).

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1637-VII "Про лікарські засоби" щодо удосконалення порядку забезпечення населення лікарськими засобами, призначеними для лікування соціально небезпечних і тяжких хвороб",. Про це він заявив у ході зустрічі зі своїм новопризначеним радником Ольгою Богомолець, передає прес-служба Президента України.

Під час зустрічі з Богомолець, Президент повідомив про те, що підписав закон про спрощення реєстрації ліків, яких потребують учасники АТО.

Нагадаємо, 12 серпня 2014 р., народні депутати підтримали у другому читанні законопроект № 3818 "Про внесення змін до закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення порядку забезпечення населення лікарськими засобами, призначеними для лікування соціально небезпечних та тяжких хвороб". За відповідне рішення проголосували 287 нардепів.

Цей закон передбачає удосконалення процедури реєстрації деяких лікарських засобів та спрощення доступу на територію України ліків, які отримали у США та ЄС статус органних (рідкісних), а також ліків , яких потребують учасники АТО.