Порошенко підписав закон щодо інвестпривабливості державних цінних паперів

Порошенко підписав закон щодо інвестпривабливості державних цінних паперів
Фото: закон України (прес-служба АПУ)

Затверджено зміни в Податковий кодекс щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери

Президент Петро Порошенко підписав закон, спрямований на покращення інвестиційної привабливості державних цінних паперів України для іноземних інвесторів. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема президент затвердив закон №2146-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери", ухвалений Верховною Радою 7 вересня 2017 року.

"Із метою підвищення інвестиційної привабливості державних цінних паперів та облігацій місцевих позик, законом уточнюється перелік операцій із державними цінними паперами, доходи від яких, отримані нерезидентами, не підглядають оподаткуванню. Зокрема, це стосується доходів за державними цінними паперами, що виплачуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект про ратифікацію 2 протоколів до Європейської конвенції з прав людини.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся