ua en ru

Порошенко підписав закон про іномовлення

Порошенко підписав закон про іномовлення Фото: Петро Порошенко

Стець запевнив, що за два місяці буде завершено реформу іномовлення в Україні

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 856-VIII "Про систему іномовлення України", який був ухвалений Верховною Радою 8 грудня. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Сьогодні в умовах гібридної війни це питання виживання нашої країни, питання ефективної протидії пропагандистській роботі, яку здійснюють проти нашої країни, витрачаючи десятки і сотні мільйонів, пропагандисти країни-агресора", - сказав Порошенко під час підписання.

Як зазначається, основним критерієм роботи іномовлення має бути об'єктивність подачі інформації про ситуацію в Україні - впровадження реформ, оборонну політику держави.

"Саме це має бути критерієм ефективності інформаційної політики. Ми не маємо копіювати пропагандистські методи країни-агресора. Навпаки - наші журналісти мають доносити правду про війну в Україні і тим самим завойовувати довіру на відміну від пропагандистів", - зазначив Порошенко.

У свою чергу, міністр інформаційної політики Юрій Стець запевнив, що за два місяці буде завершено реформу іномовлення в Україні.

"Про Україну мають знати не тільки як про країну, в якій зараз є велика кількість проблем, а й про її історію, культуру, привабливість, хороший інвестиційний клімат, можливості туризму і про те, що тут живуть добрі і хороші люди", - сказав він.

Окрім цього, повідомляється, що Порошенко наголосив на необхідності відновлення українського мовлення у звільнених від окупації районах Донбасу, донесення правди про ситуацію на окуповані території, побудову для цього відповідної інформаційної мережі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Порошенко ветував закон про роздержавлення ЗМІ.