ru ua

Порошенко розпочав робочу поїздку до Донецької обл

Порошенко розпочав робочу поїздку до Донецької обл Фото: Петро Порошенко

Президент, можливо, відвідає Маріуполь

Президент України Петро Порошенко розпочав робочу поїздку в Донецьку область, запланований на 11 червня. Про це йдеться в повідомленні Адміністрації Президента в Twitter.

"Президент розпочав робочу поїздку в Донецьку область", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше джерело в Адміністрації Президента України повідомило РБК-Україна, що Порошенко сьогодні представить нового голову Донода Жебрівського.

Варто відзначити, що Жебрівський в політиці з 2000 р., у той час він був першим заступником лідера партії "Солідарність" Петра Порошенка, який створив нову політичну силу після розриву з СДПУ(о). У 2002 році переміг на парламентських виборах як самовисуванець в одному з округів Житомирської області, а пізніше став членом фракції блоку "Наша Україна". У листопаді 2007 року Жебрівський пройшов у Раду за списками "Наша Україна - Народна самооборона". У березні 2009 року він заснував власну партію "Українська платформа "Собор". А з 19 січня 2015 року Жебрівський зайняв посаду начальника управління з розслідування корупційних злочинів, вчинених службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в ГПУ.