Порошенко і Лагард закликали Раду до кінця року розглянути законопроект про антикорупційний суд

НовиниПолітика    08.12.2017 - 03:38
Фото: Крістін Лагард (IMF.org)
Фото: Крістін Лагард (IMF.org)

МВФ підтримує зусилля української влади у боротьбі з корупцією

Президент України Петро Порошенко в четвер, 7 грудня, провів телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Про це повідомляє прес-служба президента.

Наголошується, що під час розмови сторони скоординували підходи до створення Антикорупційного суду в Україні, з урахуванням відповідної ініціативи президента, а також забезпечення ефективної діяльності антикорупційних інституцій.

"Президент України та директор-розпорядник МВФ закликали політичні сили у Верховній Раді України продемонструвати виняткову відповідальність і об'єднатися в підтримку законопроекту про Антикорупційний суд для його якнайшвидшого розгляду ще в цьому році", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Лагард запевнила, що МВФ підтримує зусилля української влади щодо питання боротьби з корупцією з урахуванням досягнень на шляху початку відповідних антикорупційних інституцій.

Також український президент повідомив Лагард про прогрес на шляху реформ в Україні.

Нагадаємо, раніше Лагард заявила, що ситуація з Національним антикорупційним бюро (НАБУ) і Спеціальною антикорупційною прокуратурою (САП) може відмотати назад прогрес України у протидії корупції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top