ru ua

Попов просить служби Києва мобілізуватися для боротьби з наслідками негоди

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов звернувся до голів районних адміністрацій, підприємствам і установам усіх форм власності з проханням докласти всіх зусиль, щоб створити умови для безпечного пересування по вулицях і дорогах столиці.

"Ми невідкладно повинні мобілізувати всі наявні людські та технічні ресурси для боротьби із наслідками негоди. Я звертаюся до керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, з проханням забезпечити належні посипання прибудинкових та прилеглих до об'єктів соціальної інфраструктури територій. В першу чергу мова йде про організацію безпечного підходу до медичним та навчальним закладам, зупинок громадського транспорту, станцій метрополітену і т.п. Також я закликаю керівників об'єктів торгівлі приватної форми власності подбати про заходи безпеки на закріплених за ними територіях ", - зазначив Попов, повідомляє прес-служба КМДА .

Попов також закликав жителів столиці бути вкрай обережними та уважними, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху. Особливо обережними необхідно бути під час пересування по слизьких ділянках тротуарів і сходах підземних переходів.

Окремо Попов звернувся до автомобілістів, закликавши їх по можливості утриматися від поїздок без крайньої необхідності.

Читайте також: Погода на завтра: В Україні дощ і сніг, температура від -7 до +14 градусів