Попов доручив вдосконалити інфраструктуру зупинкових станцій міської електрички

Середа 01 лютого 2012 12:13

Під час останньої інспекційної поїздки кільцем міської електрички, Олександр Попов доручив КП "Київпастранс" здійснити заходи щодо покращення умов користування пасажирами міською електричкою. Зокрема, голова КМДА звернув увагу на недосконалу інфраструктуру зупинкових станцій і платформ, повідомляє прес-служба КМДА.
Тож, на виконання доручення голови КМДА, фахівцями КП "Київпастарнс" було надано додаткове завдання генеральній підрядній організації внести доповнення до проекту в частині вдосконалення схеми пішохідних підходів та під'їздів громадського транспорту до платформ, облаштування станцій підйомниками та ліфтами для людей з обмеженими фізичними можливостями, поліпшення освітлення на підходах до станцій та забезпечення громадськими вбиральнями.
Зараз закінчуються роботи із внесення змін до проекту, після чого буде проведено тендер на визначення постачальників вищевказаного обладнання.
Уже на найближчому засіданні сесії Київської міської ради КП "Київпастранс" внесе пропозиції для розгляду щодо змін до програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 р. щодо визначення джерел додаткового фінансування на проведення зазначених робіт, які планується закінчити до кінця І півріччя 2012 р.
Нагадаємо, міська електричка почала функціонувати у жовтні 2009 року. У минулому, 2011 році, в експлуатацію було введено 12 станцій, а об'єкт "міська електричка" передано на баланс КП "Київпастранс". За час роботи послугами електрички скористалися 2 млн 744 тис. пасажирів.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся