Попов доручив підготувати пропозиції щодо підвищення зарплати двірникам, - КМДА

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов доручив першому заступнику КМДА Олександру Мазурчаку підготувати пропозиції щодо підвищення заробітної плати двірникам. Відповідне доручення голова КМДА дав під час зустрічі з працівниками комунальних житлово-експлуатаційних організацій, повідомляє прес-служба КМДА.
На зустрічі присутні піднімали питання про низький рівень заробітної плати двірників, що спричиняє плинність кадрів серед цієї категорії працівників.
"Я отримав інформацію, що керівники ЖЕК підвищили собі заробітну плату. Прошу Олександра Мазурчака проконтролювати підвищення оплати праці двірникам та іншим працівникам, що безпосередньо обслуговують будинки та прибудинкові території", - сказав Олександр Попов.
Голова КМДА доручив підготувати відповідні пропозиції. Також Олександр Попов дав доручення вивчити можливість збільшення надбавок двірникам за роботу в несприятливих погодних умовах.
"Переконаний, лише приділяючи достатню увагу проблемам, що турбують сьогодні рядових працівників комунального господарства, ми зможемо досягнути успіху у наведенні чистоти й порядку в місті", - підкреслив голова КМДА.
Крім того, Олександр Попов закликав працівників житлово-експлуатаційних організацій міста долучитися до запровадження в місті нових стандартів життя, складовою яких має стати чисте місто.
Олександр Попов поставив перед комунальними службами завдання: за короткий термін перетворити Київ на взірець чистоти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся