Попов пообіцяв змінити директора Департаменту земельних ресурсів КМДА Петрука

П'ятниця 01 березня 2013 21:30

Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов пообіцяв змінити директора Департаменту земельних ресурсів КМДА Віктора Петрука. Про це Попов повідомив сьогодні на засіданні комітету з економічних питань КМДА, передає кореспондент РБК-Україна.

Водночас заступник голови КМДА Руслан Крамаренко повідомив, що міський бюджет Києва від сплати за землю у 2012 р. недоотримав понад 1 млрд грн.

"Від продажу землі в 2012 р. надійшло 124,5 млн грн, що становить лише 33% до  затвердженого плану. Річні бюджетні показники по платі за землю виконано на 72 %. Таким чином, бюджет недоотримав понад 1 млрд грн", - зазначив Крамаренко.

За його словами, причиною такого стану речей, є те, що у Києві реформування земельних відносин у 2012 р. майже не впроваджувалося. "За напрямком реформуванням земельних відносин реформи майже не впроваджувались. Не затверджено нову редакцію нормативної грошової оцінки земель міста в частині уточнення схеми впливу локальних коефіцієнтів у резолюції економічно-планувальних зон, не завершено роботу з перекладання договорів оренди в частині встановлення розміру річної орендної плати на рівні 3%, не затверджено спрощену процедуру поновлення договорів оренди земельних ділянок. Це не тільки не сприяло нарощуванню ресурсної бази міського бюджету, а призвело до значних його втрат", - пояснив Крамаренко.

Читайте також: Київрада перерозподілила залишки коштів бюджету за 2012 р. на близько 780 млн грн

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся