ru ua

Полторак: реформа ЗСУ передбачає створення двох окремих управлінських вертикалей

Полторак: реформа ЗСУ передбачає створення двох окремих управлінських вертикалей Фото: Степан Полторак

Глава Міноборони назвав основні принципи, на яких будуватиметься реформування ЗСУ

Реформа Збройних сил України (ЗСУ) передбачає створення двох окремих управлінських вертикалей. Про це в ході круглого столу щодо реформування ЗСУ заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає "112".

"Підвищення ефективності здійснення органами військового управління ЗСУ, безпосередньо військового керівництва, передбачається створення двох окремих управлінських вертикалей. Перша - з функціями формування, підготовки, технічного оснащення і розвідки. Друга - з функціями управління і застосування військ. Ми чітко розподіляємо завдання, які покладені на органи управління", - заявив Полторак.

Міністр також назвав основні принципи, на яких будуватиметься реформування Збройних сил.

"Перше - це демократичний цивільний контроль над ЗСУ. Розподіл повноважень і відповідальності між Міністерством оборони та Генштабу, в тому числі, щодо формування оборонної політики та її реалізації. Делегування повноважень вищим керівництвом до максимально низького рівня управління. Підвищення відповідальності посадових осіб, органів військового управління за виконання покладених завдань і прозорості при прийнятті адміністративних та кадрових рішень на всіх рівнях", - розповів глава Міноборони.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 25 січня розгляне оборонний бюджет країни.