Польські прикордонники затримали п’ятьох українів, які працювали в країні без дозволу

Польські прикордонники затримали п’ятьох українів, які працювали в країні без дозволу
Фото: прапор Польщі (Wikimedia)

За минулий рік було зафіксовано понад 300 схожих випадків

Польські прикордонники затримали п’ятьох українів, які працювали в країні без відповідного дозволу. Про це повідомляє "Польське радіо".

Як зазначається, українців затримали в місті Тарнув, українці працювали в одному з місцевих торговельних центрів, у ході перевірки виявилося, що вони не мають дозволу на працю.

Як зазначив комендант відділення Прикордонної служби в Тарнуві Лукаш Оленич, за минулий рік було зафіксовано понад 300 схожих випадків.

"З року в рік число викритих, затриманих зростає. Дуже часто є теж так, що громадяни, найчастіше, України не знають законодавчих норм, через що просто працюють всупереч закону. І нашим працедавцям теж можна закинути, що вони, бажають приховати щось від податкових органів чи Закладу соціального страхування, через що ця праця виконується нелегально", - зазначив він.

Нагадаємо, за інформацією Національного банку України, у 2017 році найбільше українців виїжджали на заробітки до Польщі, Росії, Італії та Чехії. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся