Польська компанія заблокувала 200 млн доларів на "Північний потік-2"

НовиниЕкономіка    23.09.2016 - 12:07
Фото: нафтогазова компанія PGNIG
Фото: нафтогазова компанія PGNIG

PGNIG заблокувала виплату дивідендів "Газпрому"

Польська нафтогазова компанія (PGNIG) завадила Росії профінансувати будівництво газопроводу "Північного потоку-2", заблокувавши виплату близько 200 млн доларів дивідендів від EuRoPol Gaz "Газпрому", передає Gazeta Polska Codziennie.

Повідомляється, що в червні керівництво EuRoPol Gaz, по 48% якої належить "Газпрому" і PGNIG, а також 4% - Gaz-Trading, яка контролюється PGNIG, отримало премії близько 2 млн злотих. В керівництво фірми входять 6 росіян і 7 поляків, а виплата премій була умовою згоди росіян на переведення близько 540 млн злотих з іноземних банків на довгостроковий рахунок у PKO Bank Polski у липні та серпні, які де-факто є грошима "Газпрому".

Також повідомляється, що до внесення коштів на рахунок керівництво PGNiG блокувала виконання одного з пунктів загальних зборів, який стосувався виплати дивідендів. У вересні оголосили про невиплату дивідендів, які повинні були піти на будівництво "Північного потоку-2". Керівництво PGNiG узгодило дії з урядом Польщі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС може повністю відмовитися від "Північного потоку-2".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся