ru ua

У Польщі затримали банду шахраїв, які незаконно працевлаштовували українців

У Польщі затримали банду шахраїв, які незаконно працевлаштовували українців Фото: Польща (Wikimedia)

Польські правоохоронці відстежували групу протягом двох років

У Польщі затримали банду шахраїв, які незаконно працевлаштовували українців. Про це йдеться у повідомленні "Польського радіо".

"Отриманням шляхом шахрайства дозволів на роботу у Польщі для громадян України для фінансової вигоди займалася організована злочинна група, яку розбив Бескидський відділ Прикордонної служби Польщі. Затримано 5 осіб з Мазовєцького воєводства, зокрема можливого лідера групи", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, правоохоронці відстежували групу протягом двох років.

Повідомляється, що зловмисники виробляли дозволи на роботу типу А, які дозволяють бути у Польщі без перерви протягом 365 днів. Фальшування дозволів проводили на конкретне замовлення, а збором яких займався 40-річний підприємець з-під Варшави.

"Члени злочинної групи шукали жителів Варшави та найближчих районів, які перебувають у скрутній матеріальній ситуації. Ці особи подавали до мазовєцького воєводи клопотання про отримання дозволу на роботу для іноземця", - йдеться у повідомленні.

Отримані таким чином дозволи на роботу відправляли в Україну і там продавали українцям. Ціна такого дозволу складала від 500 до 1000 доларів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці з Польщі переводять щорічно до 5 млрд євро.