У Польщі пройшли акції проти судової реформи

НовиниНадзвичайні події    24.07.2017 - 01:34
Фото: поліція Польщі
Фото: поліція Польщі

У Варшаві пройшла багатотисячна демонстрація

По всій Польщі пройшли багатотисячні демонстрації проти прийнятих законів, які покликані здійснити реформу державної системи. Про це повідомляє "Радіо Польща".

Як повідомляється, біля будівлі Верховного суду в Варшаві пройшла багатотисячна демонстрація проти прийнятих законів авторства партії "Право і справедливість", які покликані здійснити реформу державної системи правосуддя.

Так, демонстранти повністю заблокували Площу Красиньских і всі прилеглі до неї вулиці. Вони приносили з собою польські прапори і плакати з написом "Конституція".

Зазначено, що учасники акції вимагали від президента накласти вето на три закони: про Верховний суд, Національну судову раду та суди загальної юрисдикції. Багато мітингувальників тримали в руках плакати з написом "3хВЕТО". Близько 21.00 учасники акції запалили свічки та лампадки, а о 22.00 мирно розійшлися.

Вимоги накласти вето на закони про польські судах звучали також в Гданську, де на вулиці вийшли кілька тисяч людей. До протестуючих приєдналися колишній президент Польщі Лех Валенса і мер Гданська Павел Адамович.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Польщі вже проходили протести проти судової реформи. Учасники демонстрацій вимагали від президента Польщі Анджея Дуди застосувати вето проти закону про Верховному суді.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top