Польща відповіла на майбутні санкції Європейської комісії

НовиниПолітика    30.07.2017 - 08:13
Фото: сенат Польщі (commons.wikimedia.org)
Фото: сенат Польщі (commons.wikimedia.org)

У МЗС Польщі обіцяли докладно викласти позицію з приводу претензій ЄК

У Польщі висловили готовність дати відповідь на запуск Європейською комісією процедури введення санкцій. Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства закордонних справ країни.

Як наголошується, польським законодавством встановлено віковий поріг, за яким судді повинні піти у відставку. У МЗС Польщі заявили, що суддя повинен піти зі свого поста, коли йому виповниться 67 років.

"Ми стверджуємо, що роль голів судів у судовій системі Польщі має переважно адміністративний характер, у той час як їх дії не впливають на правовий статус сторін. Спеціальними справами займаються судді, які і приймають важливі процесуальні рішення. Більше того, усі процесуальні гарантії та засоби правового захисту продовжують залишатися в силі", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у МЗС підкреслили, що соціальна політика і рішення стосовно роботи судових органів залишаються в компетенції держав-членів Європейського союзу. Міністерство закордонних справ заявило, що позиція Польщі щодо претензій Єврокомісії буде докладно викладена.

Зазначимо, Європейська комісія запустила санкционную процедуру у відношенні Польщі в суботу, 29 липня, через судову реформу в країні. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейська комісія розпочала процедуру введення санкцій відносно Польщі через судову реформу, яка, на думку ЄК, підірве незалежність загальних судів країни.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top