Польща відкрита до діалогу про закон про національну пам'ять

Польща відкрита до діалогу про закон про національну пам'ять
Фото: Інститут національної пам'яті в Польщі (wikimedia.org)

Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький вже почав проводити "великий діалог"

Керівництво Польщі відкрито до діалогу з Ізраїлем та Сполученими Штатами про закон про Iнститут національної пам'яті. Про це заявив голова Постійного комітету Ради міністрів Яцек Сасін, пише "Польське Радіо".

"Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький вже почав проводити "великий діалог" ", - сказав Яцек Сасін.

Він провів діалог з прем'єр-міністром Ізраїлю, а також пояснював польську позицію з приводу закону про Інститут національної пам'яті закордонним журналістам.

"Прем'єр-міністр створив історично-юридичну групу, яка повинна почати діалог з ізраїльською стороною. Ми робимо все, що в наших силах і всі найважливіші особи у польській державі задіяні в поясненнях цієї справи. Сподіваємося на добру волю наших партнерів в Ізраїлі і США; що вони захочуть слухати наші аргументи, а не розпалювати конфлікт, який не має ніякого сенсу і реальних підстав", - повідомив голова Постійного комітету Ради міністрів.

Нагадаємо, прем'єр Польщі пояснив прийняття скандального закону про Інститут національної пам'яті, який передбачає кримінальну відповідальність за так звану "бандерівську ідеологію".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся