Майже половина найбільших держпідприємств України не почали незалежний аудит, - МЕРТ

Майже половина найбільших держпідприємств України не почали незалежний аудит, - МЕРТ
Фото: МЕРТ (facebook-ua.info)

Незалежний зовнішній аудит проведений лише в 18 державних компаніях

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) заявили, що майже половина найбільших державних підприємств України досі не почали незалежний аудит фінансової звітності за 2016 рік. Про це повідомили в прес-службі МЕРТ.

"Станом на 20 червня серед 45 найбільших державних підприємств, незалежний зовнішній аудит в повній відповідності з законодавством проведений тільки в 18 державних компаніях. 6 компаній все ще знаходяться в процесі здійснення аудиторської перевірки фінансової звітності", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, 2 компанії за тендерною процедурою визначили аудиторів з істотними порушеннями регламенту. До числа порушників увійшли: ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" та ПАТ "Національна акціонерна компанія "Надра України".

Також, 19 з 45 найбільших держпідприємств на даний момент досі не розпочали проведення необхідних процедур щодо зовнішнього аудиту, який також є грубим порушенням регламенту Постанови №390.

Наголошується, що 137 найбільших держпідприємств були зобов'язані щорічно проходити незалежний аудит фінзвітності в рамках проведення реформи системи управління державною власністю. У найбільших 45 підприємствах аудит повинен проводитися великими компаніями, які визнані на світовому ринку, мають великий досвід аудиторської роботи і професійну репутацію, яка відповідає критерію прозорості та незалежності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, що бизнес-перевірки скоротяться на 15%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся