ru ua

Поліція просить Луценка зняти недоторканність з Парасюка через погрози правоохоронцям

Поліція просить Луценка зняти недоторканність з Парасюка через погрози правоохоронцям Фото: поліція просить Луценка зняти недоторканність з Парасюка

Аброськін назвав неприпустимою поведінку народного депутата

Поліція Донецької області звернеться до генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням зняти недоторканність і притягти до відповідальності народного депутата Володимира Парасюка за його погрози розправитися зі співробітниками поліції і членами їхніх сімей. Про це заступник голови Національної поліції-начальник ГУНП в Донецькій області В'ячеслав Аброськін заявив сьогодні під час оперативної наради у Краматорському відділі поліції.

Аброськін назвав неприпустимою поведінку народного депутата України Володимира Парасюка по відношенню до співробітників поліції.

"Такі факти неприпустимі. Ми будемо звертатися до Генерального прокурора України щодо зняття недоторканості та притягнення до відповідальності народного депутата Володимира Парасюка. Ми не дозволимо принижувати поліцейських, а також погрожувати їм та їхнім рідним. На кожен такий випадок буде адекватна та законна реакція поліції", - підкреслив Аброськін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура досліджує дії депутата Верховної Ради України Володимира Парасюка під час конфлікту зі співробітниками поліції.