Викрадення Гончаренко: Парубій закликав правоохоронців вжити всіх можливих заходів

НовиниПолітика    23.02.2017 - 14:09
Фото: Парубій прокоментував викрадення Гончаренко
Фото: Парубій прокоментував викрадення Гончаренко

Спікер закликав правоохоронців вжити всіх можливих заходів у зв'язку з викраденням Гончаренко

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій закликав правоохоронців вжити всіх можливих заходів у зв'язку з викрадення народного депутата від фракції "Блок Петра Порошенка" Олексія Гончаренка, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, голова фракції БПП Ігор Гринів оголосив у сесійній залі про викрадення свого колеги.

"Сталася надзвичайна подія – в Одесі серед білого дня викрадений народний депутат невідомими людьми Олексій Гончаренко. Я хотів би звернутися до правоохоронних органів, до прокуратури, ця інформація на сьогодні підтверджена – я розмовляв з прокурором області. Я хотів би звернутися до керівництва правоохоронних органів про термінове створення спеціального штабу по такій кризовій ситуації", - повідомив очільник фракції.

В свою чергу голова Ради підтримав пропозицію Гриніва і закликав правоохоронців вжити всіх необхідних заходів для вирішення ситуації.

"Колеги, я підтримую Ігоря Гриніва і вважаю правоохоронні органи повинні негайно вжити всі необхідні заходи для того, щоб ця ситуація була вирішена. І прошу це оформити як звернення від голови Верховної Ради, від парламенту", - підкреслив голова парламенту.

Нагадаємо, джерело в Генеральній прокуратурі України повідомив РБК-Україна, що Олексій Гончаренко викрадений невідомими.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ВР може дозволити продовження строку досудового розслідування особливо тяжких злочинів Більше 10 нардепів намагалися заблокувати трибуну Ради
On Top