На підпис Зеленському передали закон про розвантаження Великої палати Верховного суду

На підпис Зеленському передали закон про розвантаження Великої палати Верховного суду
Фото: Володимир Зеленський (Віталій Носач/РБК-Україна)

Законопроект уже підписав глава парламенту

На підпис главі держави Володимиру Зеленському передали законопроект його авторства №1026 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав передачі справи на розгляд Великої палати Верховного суду і з приводу термінів повернення адміністративних справ". Про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Останній етап проходження закону - переданий на підпис президенту. Законопроект раніше підписав глава Верховної ради Дмитро Разумков.

На підпис Зеленському передали закон про розвантаження Великої палати Верховного суду

У пояснювальній записці підкреслювалося, що значна кількість справ передається на розгляд Великої палати Верховного суду тільки через безпідставної посилання учасників справи на порушення судами предметної і суб'єктної юрисдикції, а касаційний суд позбавлений можливості реагувати в правовому полі на такі зловживання з боку учасників справи. Зазначалося, що вищезгадане призводить до надмірної штучної завантаженні Великої палати суду.

Нагадаємо, 2 жовтня Верховна рада прийняла в другому читанні законопроект президента №1026, за документ проголосував 271 депутат ВР. При цьому в першому читанні парламентарії прийняли цей закон 12 вересня.

Як писало РБК-Україна раніше, Рада підтримала за основу в першому читанні законопроект президента Володимира Зеленського №1008 "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського управління".

Однак Верховний суд просить відкласти прийняття закону президента України Зеленського про судову реформу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся