Подорожчання залізничних перевезень тягне за собою зменшення закупівельних цін на зерно, - УКАБ

Середа 06 серпня 2014 16:06
Підвищення тарифів "Укрзалізниці" на вантажоперевезення призведе до зменшення закупівельних цін на зерно мінімум на 5 %.

Підвищення тарифів "Укрзалізниці" на вантажоперевезення призведе до зменшення закупівельних цін на зерно мінімум на 5 %. Про це йдеться в повідомленні Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ), поширеній його прес-службою.

Як повідомляється, згідно з наказом Мінінфраструктури, плата за перевезення зерна зросла на 39,9% в межах України та на 12,5% для його перевезення на експорт.

"Підвищення тарифів на перевезення в даному випадку знайде відображення на закупівельних цінах, за якими зерно закуповується безпосередньо у виробника. Зменшення цін від нововведення Укрзалізниці складе не менше 5% від сформованих на даний момент цін. Зараз у виробників кожен відсоток рентабельності на рахунку, оскільки за останній рік вона суттєво зменшилася", - зазначив президент асоціації УКАБ Алекс Ліссітса.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся