Петренко домовився з директором ЄБРР про створення команди підтримки реформ в Україні

НовиниПолітика    17.05.2017 - 21:30
Фото: зустріч представників Мін'юсту і ЄБРР
Фото: зустріч представників Мін'юсту і ЄБРР

Мін'юст підготує пропозиції щодо роботи команди підтримки реформ

Міністр юстиції України Павло Петренко домовився з керуючим директором Європейського банку реконструкції та розвитку про створення команди підтримки реформ в Україні. Про це міністр повідомив у Facebook.

"Щойно мав дуже насичену й продуктивну зустріч з керуючим директором ЄБРР Франсісом Маліжем. У ході діалогу домовилися про створення та запуск команди підтримки реформ. Найближчим часом Мін'юст підготує свої пропозиції щодо бачення роботи цієї структури", - відзначив Петренко.

Також сторони домовилися консолідувати зусилля за тими напрямками реформ в Україні, які підтримує ЄБРР і до яких залучене Міністерство юстиції.

"Передусім йдеться про енергетику, дерегуляційні процеси, реформи в сфері підтримки малого і середнього бізнесу, а також земельну реформу", - додав міністр.

 

Щойно мав дуже насичену й продуктивну зустріч з керуючим директором ЄБРР Франсісом Маліжем. У ході діалогу домовилися пр...

Опубліковано Павлом Петренком 17 травня 2017 р.

Нагадаємо, ЄБРР і ЄІБ виділять "Укргазвидобуванню" 76 млн доларів кредиту. Кошти будуть спрямовані на закупівлю ремонтного обладнання.
 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
"Нафтогаз" погасив 300 млн доларів кредиту ЄБРР ЄБРР зацікавлений у купівлі акцій Ощадбанку
On Top