Перелома і Щуріков вимагають від САП передачі "справи ОПЗ" до суду

Перелома і Щуріков вимагають від САП передачі "справи ОПЗ" до суду
Фото: ОПЗ

Суд відмовив САП у продовженні цілодобового домашнього арешту Переломи, - адвокат

7 вересня Солом'янський районний суд Києва змінив запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на "нічний" домашній арешт першому заступнику голови НАК "Нафтогаз Україна" Сергію Переломі. Про це повідомив його адвокат Ігор Черезов на сторінці в Facebook.

За його словами, САП наполягала на продовженні обраного апеляційним судом Києва запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту. Проте суд не знайшов підстав для задоволення в повному обсязі клопотання. На думку захисту, така вимога САП була не обгрунтована, як і підозра по даній кримінальному провадженню.

"Тепер САП голосно піариться на тимчасовому відстороненні Сергія Переломи від обов'язків 1-го заступника НАК "Нафтогаз України". Причому, повідомлення про відсторонення з'явилося в ЗМІ через пару хвилин після його оголошення. До речі, відсторонення не може бути пов'язане з темою ОПЗ, більше того – суд першої інстанції раніше відмовив відомству Холодницького, а Апеляційний суд за зверненням САП усунув Перелому всього на тиждень – до 14 вересня", - зазначив адвокат.

Він заявив, що "піар САП на дрібних процесуальних рішеннях – спосіб тиражування негативу до Переломи і Щурікова".

"З самого початку жодних доказів їх провини у НАБУ і САП не було і немає. Тепер звинувачення намагається затягнути час ще на кілька місяців і що-небудь "намалювати". При цьому Антикорупційна прокуратура вперто відмовляється долучити до справи акт перевірки роботи заводу Державної фінансової інспекції, яка повністю доводить невинність Переломи і Щурікова", - сказав Черезов.

"Всім очевидно, що так звана "справа ОПЗ" сфальсифікована і у незаангажованому суді розвалиться як картковий будиночок. Хочу нагадати, що затримані самі вимагають від НАБУ і САП як можна швидше передати справу в суд для розгляду її по суті. А винні так не роблять", - резюмував адвокат.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся