Перехід на систему ProZorro приніс 16% економії за 3 місяці, - Нефьодов

НовиниПолітика    21.07.2016 - 15:18
Фото: електронна система закупівель ProZorro
Фото: електронна система закупівель ProZorro

За перші три місяці після переходу на ProZorro було оголошено майже 61 тис. процедур

Перехід на електронну систему закупівель ProZorro приніс 16% економії коштів за перші 3 місяці роботи. Про це сьогодні під час прес-брифінгу "Повний перехід на ProZorro з 1 серпня: стан підготовки і перспективи" заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Ми бачимо, що по завершених процедурах він (відсоток економії - ред.) - майже 16%", - заявив Нефьодов, зазначивши, що перші три місяці роботи системи пройшли абсолютно успішно. 


"За цей час було оголошено майже 61 тисячу процедур, мається на увазі, процедур вже згідно з законом. Тобто фактично обсяг кількості процедур у системі подвоївся", - повідомив Нефьодов.

За його словами, з квітня з'явилися також нові типи закупівель, яких не було у пілотному проекті, зокрема переговорна процедура та відкритий тендер. 

Але врешті ви бачите, що допорогові закупівлі - це те, що було, умовно кажучи, під водою те, що до запуску ProZorro взагалі ніяк не те, що не моніторилося, навіть статистики по ньому ніякої не було", - зазначив Нефьодов. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін має намір заохочувати облавтодори за оперативний перехід на систему закупівель ProZorro.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top