Перераховані Україною 786 млн дол. за газ надійшли на рахунок "Газпрому"

Міністерство енергетики Росії підтвердило надходження від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна" на рахунок ВАТ "Газпром" близько 786 млн дол. боргу за газ за лютий і березень 2014 р.

Міністерство енергетики Росії підтвердило надходження від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна" на рахунок ВАТ "Газпром" близько 786 млн дол. боргу за газ за лютий і березень 2014 р. Про це РБК-Україна повідомила прес-секретар міністра енергетики Російської Федерації Ольга Голант.

"Кошти на рахунок надійшли. Близько 786 мільйона доларів. В рахунок оплати за лютий і березень", - зазначила Голант.

Нагадаємо, 30 травня "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" 786,366 млн дол. США за газ, імпортований у лютому-березні 2014 р., повністю сплативши постачання природного газу в Україну за I квартал 2014 р. за ціною 268,5 дол. за тис. куб. м, яка не оскаржується "Нафтогазом".

З квітня 2014 р. "Газпром" підвищив ціну на газ для "Нафтогазу" з 268,5 дол. за тис. куб. м до 485 дол. за тис. куб. м. "Нафтогаз" з цим підвищенням не згоден.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся