Печерський райсуд оголосив перерву в засіданні у справі Тимошенко до 10:05

Печерський районний суд м. Києва оголосив перерву в засіданні у справі Юлії Тимошенко до 10:05. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Перерва оголошена у зв'язку з необхідністю ознайомитися стороні захисту з матеріалами, які знаходяться на дисковому носії. Раніше прокурор Олександр Микитенко заявив клопотання, суть якого в тому, щоб залучити до матеріалів справи низку документів, а саме: звіт аудиторської компанії Ernst & Young про фінансову діяльність компанії НАК "Нафтогаз України", копію постанови Генеральної військової прокуратури Російської федерації про закриття кримінальної справи проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, довідку компанії НАК "Нафтогаз України" про видобуток, зберігання і використання природного газу за 2009 рік, роздруки з інтернет-видання "Подробиці", а також відео-матеріал . В даний момент в залі судового засідання відтворюється відеозапис, де Юлія Тимошенко робить заяву, на скільки країні вистачило б газу без підписання контрактів в 2009 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся