Павленко: Україна має намір створити ЗВТ з країнами Західної Африки

Вівторок 26 січня 2016 03:51
Павленко: Україна має намір створити ЗВТ з країнами Західної Африки
Фото: Олексій Павленко

В Африку поставляються зернові, масло та згущене молоко

Україна може створити зону вільної торгівлі (ЗВТ) з країнами Західної Африки. Про це повідомив міністр агрополітики Олексій Павленко в Facebook.

"Ми розглядаємо можливість введення ЗВТ з країнами Західної Африки. Тут знаходяться ринки Нігерії, Нігеру, Гвінеї, Малі які є ринками збуту українського сухого молока. Ми можемо зробити співробітництво більш інтенсивним. Якщо ЗВТ буде створено, експорт української продукції зросте в рази", - написав Павленко.

Відзначимо, Україна веде торгівлю з країнами Північної Африки. Найбільший споживач української продукції Єгипет. В Африку поставляються зернові, олія, згущене молоко, відходи харчової промисловості.

Африканський континент – один з найбільш перспективних за показниками розвитку. Тому Україна працює над розширенням експ...

Опубліковано Олексій Павленко 25 січня 2016 р.

Нагадаємо, міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко заявив, що Україна планує збільшити інвестиції в агросектор до 2 млрд доларів в 2016 році.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся