Павленко: сільськогосподарський сектор України працює тільки на 50%

Четвер 31 березня 2016 11:35
Павленко: сільськогосподарський сектор України працює тільки на 50%
Фото: Олексій Павленко

Причина цього – застарілі методи і технології

Сільськогосподарський сектор України працює тільки на 50% потужності із-за застарілих методів і технологій. Про це під час виступу на заключній частині панельної дискусії Agriculture and Food processing у Нідерландах заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, передає прес-служба відомства.

"Сьогодні сільськогосподарський сектор України працює лише на 50% потужності із-за застарілих методів і технологій. На даному етапі інвестиції необхідні для підвищення рівня конкуренції у всіх галузях сільського господарства. Для того, щоб досягти свого сільськогосподарського потенціалу, Україна потребує інвестиціях в інфраструктуру, виробництво продукції з високою часткою доданої вартості, точних технологій і обладнання. Це ті напрямки, куди може вкладати ресурси нідерландський бізнес", - заявив Павленко.


Нагадаємо, в 2015 році інвестиції в сільське господарство склали близько 1 млрд доларів, планується збільшити в цьому році до 2 млрд доларів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся