ru ua

Павелко отримав повну підтримку в ФФУ і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України

Павелко отримав повну підтримку в ФФУ і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України Фото: Андрій Павелко (facebook.com/andriy.pavelko)

За кандидатуру Павелка проголосували 33 колективних члени ФФУ

Андрій Павелко отримав повну підтримку в Федерації футболу України (ФФУ) і буде єдиним кандидатом у Виконком УЄФА від України. Віце-президент ФФУ і куратор національної збірної України серед ветеранів Олег Собуцький прокоментував підсумки нещодавнього Виконкому ФФУ, повідомляє телеканал 24.

"За кандидатуру Андрія Павелка, якого запропоновано у члени Виконкому УЄФА, проголосували 33 колективних члени Федерації футболу України – абсолютна більшість. Тому закономірною є і одноголосна підтримка чинного президента ФФУ на нещодавньому Виконкомі Федерації. До того ж, давайте говорити відверто, більш достойної кандидатури зараз в Україні немає", - сказав він.

"У президента ФФУ буде майже рік, щоб заручитися підтримкою колег з інших національних асоціацій. Після того, як УЄФА очолив Александер Чеферін, процедура виборів стала більш демократичною, а робота УЄФА більш відкритою. При цьому кандидатам у виконком потрібно продемонструвати реальні справи у розвитку футболу у своїй країні. Вірю, що в УЄФА оцінять системні реформи, які відбуваються в українському футболі і в 2019 році Андрій Павелко буде обраний у Виконавчий комітет європейського футбольного союзу", – зазначив Собуцький.