ru ua

Павло Пашко обраний новим ректором університету державної фіскальної служби

Павло Пашко обраний новим ректором університету державної фіскальної служби Фото: Університет державної фіскальної служби України

Ректора обирали шляхом таємного голосування викладачі та студенти

У п'ятницю, 17 червня, в ході виборів був обраний новий ректор університету державної фіскальної служби України. Новим ректором університету став Павло Пашко, передає кореспондент РБК-Україна.

Згідно з новим законодавством про вищу освіту ректора обирали шляхом таємного голосування викладачі та студенти Вузу.


Зазначимо, що сьогодні пройшов другий тур виборів ректора університету, в який пройшли Леся Савченко і Павло Пашко.

"Процедура голосування у другому турі відбувається так само, як і в першому. Підготовчі заходи проведені таким чином, що в день, коли завершився перший тур, організаційним комітетом було прийнято рішення за результатами голосування про проведення другого туру, оскільки жоден з кандидатів не набрав більше 50%. У той же день виборча комісія отримала виборчі списки і безпосередньо почалася процедура підготовки", - додала Пехова Вікторія, голова виборчої комісії.

Як повідомляється, виборчі списки формуються наступним чином: 75% становлять науково-педагогічні працівники, але вони голосують в стовідсотковому варіанті, тобто всі, хто є штатними співробітниками на повну ставку.

"15% (виборчих списків - ред.) - представники студентства, 10% - це інші представники трудового колективу (юристи, бухгалтери). Вони обиралися трудовими колективами і офіційно уповноважені",- пояснила вона.

Нагадаємо, у Національному медичному університеті імені А. А. Богомольця працівники Держфінінспекції України виявили порушення, що призвели до втрати фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 3,5 млн гривень.