ua en ru

Павло Бурлаков є найбільш вірогідним претендентом на пост кримського прем'єра, - джерело

На сьогоднішній день найбільш вірогідним претендентом на пост прем'єр-міністра Криму є в.о. глави Радміну автономії, перший віце-прем'єр Павло Бурлаков. Про це РБК-Україна повідомило джерело в кримському уряді.
Джерело особливо відзначило, що до останнього часу Бурлаков офіційно позиціонувався як перший віце-прем'єр, але вчора в Радміні прийнято неофіційне рішення називати Бурлакова в.о. прем'єра.
«Обговорення кандидатури на пост прем'єра - топова тема в кулуарах. Висувалися різні припущення, аж до абсурдних. Зараз лідирує Павло Миколайович (Бурлаков). По-перше, так би вирішив сам Джарти. По-друге, незадовго до виборів нікому не потрібні кадрові ротації в такому «ядерному» в електоральному плані регіоні, як Крим. Не виключено, що призначення Бурлакова буде тимчасовим заходом, і після парламентських виборів гонка за прем'єрське крісло продовжиться», - зазначив співрозмовник РБК-Україна.
17 серпня в результаті хвороби помер глава кримського уряду Василь Джарти.
Серед його можливих наступників обговорюються, крім Павла Бурлакова, голова Севастопольської міськдержадміністрації Володимир Яцуба, народні депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко і Анатолій Кінах, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов і заступник секретаря РНБО Нестор Шуфрич.