ru ua

Пасажиропотік на кордоні України досяг рекордного мінімуму

Пасажиропотік на кордоні України досяг рекордного мінімуму Ілюстративне фото (dpsu.gov.ua)

20 квітня кордон перетнули 6,9 тисяч осіб

Через пандемію коронавірусу пасажиропотік на кордоні України досяг рекордного мінімуму. Про це йдеться в повідомленні на урядовому порталі.

Повідомляється, що минулого тижня спостерігався стабільний пасажиропотік на рівні 9-10 тисяч осіб на добу на в'їзд і виїзд з України. Однак перед вихідними ненадовго фіксувалося незначне зростання кількості пропускних операцій.

"Вже на Великдень пасажиропотік різко знизився до 7,1 тисячі осіб на добу, а вчора досяг рекордного мінімуму. За минулу добу прикордонники здійснили 6,9 тисячі пропускних операцій", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що на державному кордоні з 22 березня виявили понад 70 осіб, які порушили правила карантину після того, як давали добровільну згоду на 14-денну самоізоляцію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна посилила карантин на кордоні і закрила ще 10 пропускних пунктів. Зокрема, закрилися пункти пропуску на кордоні з Молдовою, Польщею і Румунією. Таким чином, на сьогодні на державному кордоні України працюють всього 9 пунктів.