ru ua

Партія Віталія Кличка "Удар" затвердила кандидатів по мажоритарних округах

Партія "Удар" затвердила список кандидатів по мажоритарних округах. Як раніше заявляв лідер партії Віталій Кличко, його сила одна з перших підписала угоду з рухом "Чесно" і передашла список на розгляд громадськості.

Також варто відзначити, що в ході з'їзду "Удар" кожна кандидатура мажоритарників була проголосована окремо.

1. Сергій Доценко - округ № 1 (Крим);
2. Юрій Калюбин - округ № 2 (Крим);
3. Еміне Багатирил - округ № 3 (Крим);
4. Валентин Радун - округ № 4 (Крим);
5. Микола Стебловський - округ № 5 (Крим):
6. Костянтин Кулак - округ № 6 (Крим);
7. Сергій Горов - округ №7 (Крим);
8. Віталій Хомутів - округ № 8 (Крим);
9. Володимир Мельник - округ № 9 (Крим);
10. Дмитро Вакуліна - округ № 10 (Крим);
11. Людмила Станіславенко - округ № 11 (Вінницька область);
12. Олег Барчишен - округ № 12 (Вінницька область);
13. Ігор Шинкович - округ № 13 (Вінницька область);
14. Катерина Зелена - округ № 14 (Вінницька область);
15. Олег Легеза - округ № 15 (Вінницька область);
16. Михайло Лосенко - округ № 16 (Вінницька область);
17. Федір Кравець - округ № 17 (Вінницька область);

18. Олександр Квашук - округ № 18 (Вінницька область);
19. Олександр Киричук - округ № 19 (Волинська область);
20. Олександр Іванченко - округ № 20 (Волинська область);
21. Ігор Скрипін - округ № 21 (Волинська область);
22. Ігор Алексєєв - округ № 22 (Волинська область);
23. Андрій Розтока - округ № 23 (Волинська область);
24. Роман Грапко - округ № 24 (Дніпропетровська область);
25. Юрій Власов - округ № 25 (Дніпропетровська область);
26. Сергій Макаров - округ № 26 (Дніпропетровська область);
27. Олексій Мамрич - округ № 27 (Дніпропетровська область);
28. Ігор Шинкаренко - округ № 28 (Дніпропетровська область);
29. Тарас Садовий - округ № 29 (Дніпропетровська область);
30. Олена Тимишева - округ № 30 (Дніпропетровська область);
31. Володимир Гончар - округ №31 (Дніпропетровська область);
32. Сергій Гонюков - округ № 32 (Дніпропетровська область);
33. Володимир Алексєєв - округ № 33 (Дніпропетровська область);
34. Сергій Далий - округ № 34 (Дніпропетровська область);
35. Наталія Нагнибіда - округ №35 (Дніпропетровська область);
36. Євген Ткаченко - округ № 36 (Дніпропетровська область);
37. Олександр Ткаюн - округ № 37 (Дніпропетровська область);

38. Андрій Ббилий - округ № 38 (Дніпропетровська область);
39. Микола Волосянко - округ № 39 (Дніпропетровська область);
40. Валентин Дідич - округ №40 (Дніпропетровська область);
41. Артем Заярний - округ № 41 (Донецька область);
42. Ольга Шейко - округ № 42 (Донецька область);
43. Роман Волков - округ № 43 (Донецька область);
44. Станіслав Нікітін - округ № 44 (Донецька область);
45. Олександр Топузов - округ № 45 (Донецька область);
46. Денис Каплунів - округ № 46 (Донецька область);
47. Вадим Бондарєв - округ № 47 (Донецька область);
48. Віктор Сапальник - округ № 48 (Донецька область);
49. Олег Шипілов - округ № 49 (Донецька область);
50. Ілля Елін - округ №50 (Донецька область);
51. Микола Березової - округ № 51 (Донецька область);
52. Андрій Жмурко - округ № 52 (Донецька область);
53. Геннадій Волошин - округ № 53 (Донецька область);
54. Олексій Романченко - округ № 54 (Донецька область);
55. Станіслав Новіков - округ № 55 (Донецька область);
56. Лариса Ткачук - округ 56 (Донецька область);
57. Ігор Асєєв - округ № 57 (Донецька область);
58. Олег Асєєв - округ № 58 (Донецька область);
59. Ольга Шапоренко - округ 59 (Донецька область);

60. Геннадій Ясько - округ № 60 (Донецька область);

61. Євген Корж - округ № 61 (Донецька область);
62. Роман Давиденко - округ № 62 (Житомирська область);
63. Микола Файдун - округ № 63 (Житомирська область);
64. Сергій Дмитренко - округ № 64 (Житомирська область);
65. Сергій Волонець - округ №65 (Житомирська область);
66. Сергій Гречаний - округ №66 (Житомирська область);
67. Юрій Довбиш - округ № 67 (Житомирська область);
68. Ростислав Буланов - округ № 68 (Закарпатська область);
69. Олександр Лані - округ № 69 (Закарпатська область);
70. Олександр Кічковський - округ № 70 (Закарпатська область);
71. Василь Лазоришинець - округ № 71 (Закарпатська область);
72. Василь Дан - округ № 71 (Закарпатська область);
73. Олександра Лендила - округ № 73 (Закарпатська область);
74. Микола Митас - округ № 74 (Запорізька область);
75. Богдана Василенко - округ № 75 (Запорізька область);
76. Василь Варецький - округ №76 (Запорізька область);
77. Олександр Охріменко - округ № 77 (Запорізька область);
78. Сергій Кушнирюк - округ № 78 (Запорізька область);
79. Анатолій Шевченко - округ № 79 (Запорізька область);
80. Олександр Волков - округ № 80 (Запорізька область);
81. Валерій Буцанов - округ №81 (Запорізька область);
82. Вадим Кривохатька - округ № 82 (Запорізька область);
83. Володимир Чрноус - округ № 83 (Івано-Франківська область);
84. Володимир Гергилюк - округ № 84 (Івано-Франківська область);
85. Олег Нижник - округ № 85 (Івано-Франківська область);
86. Тарас Парфан - округ № 86 (Івано-Франківська область);
87. Василь Онутчак - округ № 87 (Івано-Франківська область);
88. Тарас Парфан - округ №88 (Івано-Франківська область);
89. Микола Палійчук - округ № 89 (Івано-Франківська область);
90. Роман Григоришин - округ № 90 (Київська область);
91. Руслан Сольвар - округ № 91 (Київська область);
92. Олександр Хонюра - округ № 92 (Київська область);
93. Костянтин Бриль - округ № 93 (Київська область);
94. Сергій Морозюк - округ № 94 (Київська область);
95. Олександр Юраков - округ № 95 (Київська область);
96. Дмитро Крейнін - округ № 96 (Київська область);
97. Павло Різаненко - округ № 97 (Київська область);
98. Кирило Поліщук - округ №98 (Київська область);
99. Максим Кидруг - округ № 99 (Кіровоградська область);
100 Євген Манженко - округ № 100 (Кіровоградська область);
101.Олег Діденко - округ №101 (Кіровоградська область);

102 Олександр Мороз - округ № 102 (Кіровоградська область);
103. Костянтин Ліщенко - округ № 102 (Кіровоградська область);
104. Денис Денищенко - округ № 104 (Луганська область);
105 Геннадій Тамышев - округ № 105 (Луганська область);
106. Галина Сидельникова - округ № 106 (Луганська область);
107. Леонід Крисанов - округ № 107 (Луганська область);
108 Володимир Колесніков - округ № 108 (Луганська область);
109. Олексій Павлинський - округ № 109 (Луганська область);
110 Павло Лясницкий - округ № 110 (Луганська область);
111. Юрій Доровський - округ № 111 (Луганська область);
112. Олександр Татарів - округ № 112 (Луганська область);
113. Геннадій Повшов - округ № 114 (Луганська область);
114.
115. Дмитро Добродомов - округ № 115 (Львівська область);
116 Андрій Березюк - округ № 116 (Львівська область);
117 Оксана Юринец - округ № 117 (Львівська область);
118. Тарас Мандзюк - округ № 118 (Львівська область);
119. Іван Щепанкевич - округ № 119 (Львівська область);
120 Андрій тиндик - округ № 120 (Львівська область);
121 Олександр Старовойт - округ № 121 (Львівська область);
122. Ігор самардак - округ № 122 (Львівська область);
123. Лариса Федоров - округ 123 (Львіська область);

124 Андрій Сенюк - округ № 124 (Львівська область);
125 Тарас Шепітко - округ № 125 (Львівська область);
126 Андрій Кит - округ № 125 (Львівська область);
127 Євген Шевченко - округ № 127 (Миколаївська область);
128. Давид Макар'ян - округ № 128 (Миколаївська область);
129 Сергій Ольховський - округ № 129 (Миколаївська область);
130 Сергій Пилипчик - округ № 130 (Миколаївська область);
131 Сергій Чуарин - округ № 131 (Миколаївська область);
132
133. Ігор Сафін - округ № 133 (Одеська область);
134 Сергій Дубенко - округ № 134 (Одеська область);
135 Віталій Цехович - округ № 135 (Одеська область);
136 Сергій Братчук - округ № 136 (Одеська область);
137 Юрій Кириця - округ № 137 (Одеська область);
138 Олександр Тімонін - округ № 138 (Одеська область);
139 Ольга Герасим'юк - округ № 139 (Одеська область);
140 Катерина Добралюбова - округ № 140 (Одеська область);
141 Ігор Бєлінський - округ № 141 (Одеська область);
142 Володимир Икскар - округ № 142 (Одеська область);
143 Василь Келиогло - округ № 143 (Одеська область);
144 Сергій Каплін - округ № 144 (Полтавська область);
145 Борис Лозовський - округ № 145 (Полтавська область);
146 Оксана Савицька - округ № 146 (Плтавська область);

147 Світлана Ярошенко - округ № 147 (Полтавська область);
148 Петро Гончарук - округ № 148 (Полтавська область);
149 Василь Ковальчук - округ № 149 (Полтавська область);
150 Оксана Савицька - округ № 150 (Полтавська область);
151 Тарас Кутовий - округ № 151 (Полтавська область);
152 Сергій Мініч - округ № 152 (Рівненська область);
153 Олександр Бірюков округ № 153 (Рівненська область);
154 Василь Тимощук - округ № 154 (Рівненська область);
155 Микола Кушнір - округ № 155 (Рівненська область);
156 Андрій Андрощук - округ № 156 (Рівненська область);
157 Олег Чайченко - округ № 157 (Сумська область);
158 Олександр Сугоняка - округ № 158 (Сумська область);
159 Микола Буряк - округ № 159 (Сумська область);
160 Олег Рябченко - округ № 160 (Сумська область);
161 Олег Лисенко - округ № 161 (Сумська область);
162 Андрій Шушман - округ № 162 (Сумська область);
163 Віталій Максмимоыв - округ № 163 (Тернопільська область);
164 Віталій Ломакович - округ № 164 (Тернопільська область);
165
166 Микола Люшняк - округ № 166 (Тернопільська область);
167 Олег Ваврик - округ № 167 (Тернопільська область);
168 Сергій Гарбузів - округ № 168 (Харківська область);

169 Андрій Адамович - округ № 169 (Харківська область);
170
171
172
173
174
175
176
177
178 Юрій Дергунов - округ № 178 (Харківська область);
179 Сергій Петренко - округ № 179 (Харківська область);
180 Сергій Зміївський - округ №180 (Харківська область);
181 Михайло Ярмолюк - округ № 181 (Харківська область);
182 Любов Фальченко - округ № 182 (Херсонська область);
183 Андрій Питулов - округ № 183 (Херсонська область);
184 Ігор литвин - округ № 184 (Херсонська область);
185 Володимир Ячменьов - округ № 185 (Херсонська область);
186 Олександр Твардовський - округ № 186 (Херсонська область);
187 Микола Янчук - округ № 187 (Хмельницька область);
188 Віталій Молчан - округ № 188 (Хмельницька область);
189 Олексій Глушаков - округ 189 (Хмельницька область);
190Анна Побережна - округ № 190 (Хмельницька область);
191 Микола Гнатюк - округ № 191 (Хмельницька область);
192 Олег Купчик - округ № 192 (Хмельницька область);
193 Василь Товкайло - округ № 193 (Хмельницька область);
194 Андрій Кондратенко - округ № 194 (Черкаська область);
195 Олександр Чуприн - округ № 195 (Черкаська область);
196 Олексій Яценко - округ № 195 (Черкаська область);

197 Павло Лебідь - округ №197 (Черкаська область);
198 Андрій Колесник - округ № 198 (Черкаська область);
199 Василь Фурман - округ № 199 (Черкаська область);
200 Павло Котийский - округ № 200 (Черкаська область);
201 Галина Марараш - округ № 201 (Чернівецька область);
202 Клавдія Назаренко - округ № 202 (Чернівецька область);
203. Григорій Тимош - округ № 203 (Чернівецька область);
204
205 Іван Осадців - округ № 205 (Чернігівська область)
206 Олена Попова - округ № 206 (Чернігівська область)
207 Леонід Неживий - округ № 207 (Чернігівська область)
208 Наталія Новікова - округ № 208 (Чернігівська область)
209 Віталій Кубрак - округ № 209 (Чернігівська область)
210 Ігор Курган - округ № 210 (Чернігівська область)
211 Микола Маменко - округ № 211 (м. Київ)
212 Кирило Куликов - округ № 212 (м. Київ)
213 Валентина Сокур - округ № 213 (м. Київ)
214 Віктор Чумак - округ № 214 (м. Київ)

215 Ігор Опадчий - округ № 215 (м. Київ)
216 Олексій Давиденко - округ № 2016 (м. Київ)
217 Юрій Крикунов - округ № 217 (м. Київ)
218 Олександр Сергієнко - округ № 218 (м. Київ)
219 Сергій Федорченко - округ № 219 (м. Київ)
220 Іван Фіщенко - округ № 220 (м. Київ)

221 Ярослав Діденко - округ № 221 (м. Київ)
222. Рена Назарова - округ № 222 (м. Київ)
223 Руслан Брицький - округ № 223 (м. Київ)
224 Микола Рибалок - округ № 224 (м. Севастополь)
225 Олексій Деменко - округ № 225 (м. Севастополь)