ru ua

Партія регіонів пропонує 13 травня заслухати у ВР А.Могильова, - О.Єфремов

Партія регіонів пропонує у п'ятницю, 13 травня, заслухати в парламенті міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Про це в ході погоджувальної ради ВР повідомив голова фракції "Партія регіонів" Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми повинні заслухати міністра внутрішніх справ у п'ятницю (щодо подій у Львові 9 травня) і наша позиція така, що винні мають бути покарані", - сказав О.Єфремов.
За його словами, те, що відбулося у Львові "в кінцевому підсумку може вплинути на нашу державність".
Відзначимо, Президент України Віктор Янукович доручив генеральному прокурору України Віктору Пшонці створити робочу групу для вивчення подій, які мали місце 9 травня у Львові під час святкування Дня Перемоги.
Нагадаємо, у Львові 9 травня між прихильниками і супротивниками святкування Дня Перемоги відбулися зіткнення. Як повідомлялося, прихильники ВО "Свобода" під час проходження по вул. Личаківській зіткнулися з групою з приблизно 20 людей з георгіївськими стрічками. Останні, за словами представників ВО "Свобода", вигукували проросійські гасла. Супротивники святкування Дня Перемоги почали в різкій формі вимагати зняти стрічки, у відповідь на що один з групи з з георгіївськими стрічками дістав пістолет і вистрілив у бік групи ВО "Свобода". За наявною інформацією, одна людина була поранена в ногу, після чого була госпіталізована. Прихильники святкування почали тікати, але їх наздогнали і побили. Обидві групи зникли з місця події до приїзду міліції.