ru ua

Партія регіонів планує зміну виборчої системи, - В.Колесніченко

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко в ефірі радіо "Свобода" заявив, що ПР внесе пропозицію, щоб вибори до Верховної Ради відбувалися за змішано системою.

«Ми зробили крок вперед. Сьогодні більшість спільноти задоволена тим, що вибори були за змішаною системою. І ми, зважаючи на велике побажання суспільства і ті результати позитивні, які ми мали під час голосування за змішаною системою, скоріш за все виборча система буде змінена. Так, до парламенту ми теж будемо пропонувати зробити змішану систему: 50 на 50 відсотків», - заявив В.Колесніченко.

За його словами, це слід зробити для того, щоб люди відчували зв'язок зі своїм кандидатом, щоб вони могли особисто спілкуватися.

За словами народного депутата, «ми це відчуваємо, і люди це відчувають», що змішана система сьогодні дала свої позитивні зрушення.

Народний депутат від Партії регіонів також звернув увагу на необхідність реструктурувати політичне суспільство: «Але ще є одна проблема. Ми повинні все одно структурувати наше політичне суспільство. Тому, коли ми маємо 190 партій - це не є показником демократії».