Парламентські вибори в Білорусі відбудуться у вересні 2012 р

Середа 21 грудня 2011 18:01

Вибори в палату представників Національних зборів Білорусі відбудуться у вересні 2012 р., а виборча кампанія почнеться в червні, повідомила журналістам голова Центрвиборчкому країни Лідія Єрмошина.
"Повноваження чинного парламенту закінчуються 25 жовтня 2012 р., отже, вибори повинні пройти не пізніше 25 вересня", - повідомила Єрмошина.
При цьому голова ЦВК Білорусі зауважила, що гарантією чесних виборів є не технічні нововведення, а чесність і порядність роботи виборчих комісій. "Я вірю в їх потенціал, у мене немає ніяких підстав у них сумніватися. Для установки, наприклад, веб-камер на виборчих дільницях потрібні великі фінансові кошти. Росія говорить сьогодні о 15 млрд російських рублів. Сумніваюся, що це нововведення буде технічно забезпечено на належному рівні. На мій погляд, все залежить від відкритості і прозорості", - зазначила Єрмошина.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся