Парламентські вибори в Білорусі відповідали світовим нормам, - голова місії спостерігачів від СНД

Парламентські вибори в Білорусі відповідали загальновизнаними світовим нормам. Таку заяву зробив сьогодні журналістам голова Виконавчого комітету - виконавчий секретар СНД, керівник місії спостерігачів від СНД Сергій Лебедєв за підсумками спостереження за парламентськими виборами.

"Вибори 23 вересня 2012 р. проведені згідно з Конституцією і Виборчим кодексом Республіки Білорусь. Вибори відповідали загальновизнаним демократичним нормам, були прозорими і відкритими", - сказав він. За його словами, виборча кампанія проходила організовано, в спокійній обстановці, органи влади і виборчі комісії всіх рівнів забезпечили реалізацію виборчих прав громадян країни. "Я з повною підставою можу стверджувати, що ми змогли створити об'єктивну картину того, що відбувається в Білорусі, і ця картина в цілому задовільна і позитивна", - сказав Лебедєв.

Він додав, що представники місії були присутні при всіх стадіях виборчого процесу, включаючи і підрахунок голосів на ділянках. "Ми бачимо картину виборів таку ж, як спостерігачі від ОБСЄ. Але ми живемо на одному просторі, відчуваємо, що тут відбувається, дивимося на це очима друзів", - відзначив Лебедєв.

Глава місії додав, що недоліки в ході виборів, що відбулися, були, але, в основному, вони носили технічний характер.
За його словами, місія підготувала і підписала підсумковий документ, проте він буде оприлюднений тільки після підведення офіційних і остаточних підсумків виборів.

Читайте також: До нового парламенту Білорусі не увійшов жоден представник опозиції

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся