Парламент Молдавії скасував свої засідання до президентських виборів 18 листопада

НовиниПолітика    05.11.2011 - 11:05

Парламент Молдавії скасував свої засідання до виборів Президента 18 листопада 2011 р. Як повідомили РБК у вищому законодавчому органі республіки, зокрема, депутати парламенту вирішили, що не будуть збиратися на свої пленарні засідання 10, 11 і 17 листопада, а повністю зосередяться у цей період на підготовці до проведення 18 листопада спеціального засідання по проведенню виборів Президента країни.
Нагадаємо, що Молдова вже більше двох років живе без обраного Президента, що є світовим рекордом. Ця країна є парламентською республікою, і Президента обирає парламент. Через необрання Президента Молдови з 2009 р. були розпущені вже парламенти республіки двох скликань. Останні дострокові парламентські вибори в Молдові відбулися 28 листопада 2010 р.
Згідно з чинним у Молдавії законодавством, Президент обирається в парламенті таємним голосуванням трьома п'ятими голосів депутатів (мінімум 61 з 101 депутата). Правлячої нині в Молдавії коаліції для самостійного обрання Президента не вистачає двох голосів, які вона може отримати, тільки заручившись підтримкою депутатів з фракції Партії комуністів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Парламент
On Top