Паралімпіада-2014: Збірна України виграла чотири медалі в біатлоні

У перший день змагань на Паралімпійських іграх у Сочі збірна України виграла свої перші медалі. Змагання пройшли 8 березня в Сочі (Росія).

Олена Юрковська виграла "бронзу" в сидячому біатлоні, а Максим Яровий взяв "срібло" у тій же дисципліні. Юлія Батенкова в заїзді стоячи взяла третє місце і Оксана Шишкова приїхала третьою в змаганнях спортсменів з порушенням зору.

З чотирма медалями українська збірна посіла 9 місце в загальному заліку, де лідирує збірна Росії з 11 медалями.

Всього, на Пиралімпіаді приймуть участь 23 українських спортсмена у всіх видах спорту.