ПАТ "Чернівцігаз" до дня захисника України направить у зону АТО благодійну допомогу

Новини Енергетика 13.10.2017 - 17:41
Фото: газ (dtek.com)
Фото: газ (dtek.com)

Разом із благодійною допомогою бійцям відправлять роботи переможців конкурсу дитячого малюнка

ПАТ "Чернівцігаз" вкотре втілює соціальні проекти, спрямовані на підтримку українських військових та їхніх родин. Цього разу, в партнерстві з Чернівецьким відділенням Українського фонду культури, газорозподільна компанія краю організувала конкурс дитячого малюнка, присвячений до Дня захисника України. Всі учасники  конкурсу отримали від газовиків цінні подарунки, а найкращі роботи, разом із благодійною допомогою від "Чернівцігаз", будуть направлені в зону АТО. Про це повідомляє прес-служба компанії.

З нагоди відзначення Дня захисника України ПАТ "Чернівцігаз" в партнерстві з Чернівецьким відділенням Українського фонду культури, організували конкурс дитячого малюнка "Безпечна Україна". Головна тема для конкурсних робіт – мужність українських солдат, які ціною власного життя забезпечують спокій у державі.  

В конкурсі взяли участь діти віком від 5 до 14 років, які надіслали 17 робіт. Для визначення переможців на офіційному сайті компанії було проведено онлайн голосування.

Нагородження юних митців відбулося сьогодні в приміщенні Чернівецького художнього музею. Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від ПАТ "Чернівцігаз", а переможці - ще й грошові премії. 

За підсумками інтернет-голосування І місце виборола робота Діани Дружиніної "Букет для коханої". Другу сходинку посіла Марія Вороніна з роботою під назвою "Герой", третє місце зайняла Олександра Дорош та її робота "Жінки АТО".

altaltaltaltalt
 

"Наша компанія неодноразово долучалася до різних соціальних проектів, спрямованих на підтримку української армії. І до Дня захисника України ми хочемо не тільки надати фінансову допомогу нашим бійцям, а  й подарувати їм частинку тепла і щирих емоцій, що відображені в дитячих малюнках"  - зауважила фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ "Чернівцігаз" Вікторія Голодняк.

Найкращі роботи конкурсантів разом із благодійною допомогою компанія направить на Схід в зону проведення антитерористичної операції.