Пакет інвестиційних пропозицій в розвиток Києва складає 15 млрд дол., - Попов

НовиниЕкономіка    29.03.2012 - 10:18

На сьогоднішній день пакет інвестиційних пропозицій в розвиток столиці складає близько 15 млрд дол., а найближчим часом він збільшиться до 20-25 млрд дол. залучених інвестицій. Про це, виступаючи на першому Київському інвестиційному форумі, заявив голова КМДА Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.

"На сьогодні пакет пропозицій сформований на загальну суму близько 15 млрд дол. Але це початок нашої роботи, тому що впродовж одного року робота над конкурентними пропозиціями і їх реалізацією, самі розумієте, це дуже маленький термін... Думаю, найближчим часом ми матимемо пропозиції як мінімум на 20-25 млрд долл.", - сказав Попов.

Звертаючись до учасників форуму, він зазначив, що такі амбіції Києва є вельми обгрунтованими, оскільки Київ є столицею України, економічна ситуація в якій останніми роками стабілізувалася і зміцнилася. Також Попов підкреслив, що, будуючи плани розвитку столиці, київська влада хоче дати можливість розвитку тих напрямів, які сьогодні запізнилися в своєму розвитку, як, наприклад, туризм. "Ми дуже хотіли б, щоб це було одним з пріоритетів розвитку столиці", - підкреслив голова КМДА.

Крім того, Попов висловив упевненість в тому, що Київ є перспективним для залучення інвестицій, оскільки в ньому зосереджені відомі науково-освітні центри, а також працюють визнані у всьому світі фахівці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top