ru ua

Падіння літака Ту-154: Росія заявила про відсутність даних про вцілілих

Падіння літака Ту-154: Росія заявила про відсутність даних про вцілілих Фото: жертви катастрофи російського літака біля Сочі

Усі генетичні експертизи, пов'язані з упізнанням загиблих, проводитимуться у Москві

Відомостей про тих, хто вижив у результаті падіння російського літака Ту-154 у Чорному морі поблизу Сочі поки що немає. Про це заявив глава Мінтрансу РФ Максим Соколов на засіданні урядової комісії, передає "Інтерфакс".

"Зараз інформації про тих, хто вижив у цій катастрофі, поки що немає", - констатував він.

За його словами, всі генетичні експертизи, пов'язані з упізнанням загиблих, будуть проводитися міністерством оборони у Москві. У зв'язку з цим глава російського Мінтрансу звернувся з проханням до родичів загиблих не приїжджати в Сочі, а відправитися до столиці.

"Тут, у Сочі, зважаючи на невизначеність термінів проведення пошуково-рятувальної операції, хоча частину тіл і фрагментів виявлено, проводитися будь-які заходи з упізнання не будуть", - пояснив він.

Російський міністр також доручив організувати вивезення тіл загиблих Міноборони.

"Із питань, пов'язаних з організацією вивезення тіл, які будуть виявлені під час пошуково-рятувальної операції, їх зберігання, покладаю відповідальність безпосередньо на міністерство оборони і їхній льотний загін для забезпечення перельоту в Москву і подальшої взаємодії зі службами МНС, МОЗ, мерії Москви, організації всіх необхідних юридичних дій із подальшим оформленням свідоцтв про смерть", - наголосив Соколов.

Нагадаємо, літак Ту-154 Міноборони Росії вилетів із Сочі в Сирію і пропав із радарів уранці 25 грудня. Його уламки були знайдені за 1,5 км від узбережжя в Чорному морі. На борту перебувало 92 людини - це вісім членів екіпажу, 62 артисти ансамблю імені Александрова, військовослужбовці, 9 журналістів, а також глава фонду "Справедлива допомога" Єлизавета Глінка, більш відома як "Доктор Ліза".