ua ru

ПА НАТО визнає відновлення євроатлантичних намірів України, - поправка

ПА НАТО визнає відновлення євроатлантичних намірів України, - поправка Фото: НАТО

Відбулося голосування за поправку української делегації

Парламентська асамблея НАТО прийняла поправку до резолюції, згідно з якою визнала відновлення євроатлантичних намірів України. Про це у своєму Facebook написав народний депутат від фракції "Народного фронту" Андрій Левус.

"Парламентська Асамблея НАТО прийняла поправку української делегації до кінцевих резолюцій. Згідно з поправкою НАТО визнає відновлення євроатлантичних намірів України", - написав він.

Парламентська Ассамблея НАТО ПРИЙНЯЛА поправку української делегації до кінцевих резолюцій. Згідно з поправкою НАТО визн...

Posted by Андрій Левус on 18 травня 2015 р.

Зазначимо, член фракції партії "Блок Петра Порошенко", глава делегації України Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що провела переговори з президентом Парламентської асамблеї НАТО Майклом Тернером.

"Під час переговорів, президент Парламентської асамблеї НАТО прийняв до відома результати голосування в українському парламенті, згідно з яким, більшість депутатів висловилися за відмову від позаблокового статусу України", - повідомила вона.

Нагадаємо, раніше ЄС і НАТО домовилися спільно протистояти загрозам "гібридної війни, яку Росія розв'язала проти України.