Відповідальність за вибух в Афінах узяло на себе угрупування анархістів-радикалів.

Грецьке угрупування анархістів-радикалів "Вогненні осередки змови" узяло на себе відповідальність за вибух, що стався 9 січня 2010 р. поблизу могили Невідомого солдата в діловій частині столиці країни, передає Associated Press.
Як наголошується в заяві угрупування, теракт був організований для звернення уваги до трьох молодих людей, учасників "Вогненних осередків змови", які були затримані поліцією раніше. Якщо вони не будуть звільнені із слідчого ізолятора, інші члени організації загрожують провести нові теракти.
Останнім часом в Греції відбулося декілька вибухів невеликої потужності, які, як припускають в місцевих правоохоронних органах, були направлені проти деяких політиків держави.
У Греції сьогодні діє низка екстремістських угрупувань, які організовують напади на офіси політиків, банки, установи, поліцейські відділення. Випадки поранень при цих нападах рідкісні, проте на поточному тижні невідомі обстріляли поліцейську ділянку і поранили семеро людей.
Уряд партії "Загальногрецький соціалістичний рух" (ПАСОК) , що прийшов до влади після виборів в жовтні 2009 р., оголосив одним з пріоритетів своєї діяльності боротьбу із злочинністю, зокрема з тероризмом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся