До опалювального сезону на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля, - Насалик

Новини Енергетика 10.10.2016 - 14:26
Фото: Насалик повідомив, скільки вугілля знаходиться на складах до початку опалювального сезону
Фото: Насалик повідомив, скільки вугілля знаходиться на складах до початку опалювального сезону

Крім того, здійснюються планові ремонти енергоблоків

До опалювального сезону на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості  Ігор Насалик, передає прес-служба Кабінету міністрів України.

"Хочу запевнити всіх жителів нашої країни, що ніяких проблем з опалювальним періодом в Україні не буде", - зазначив голова Міненерго.

За словами Насалика, для такої впевненості є  ціла низка підстав. Зокрема, в Україні значно збільшено обсяг виробництва електроенергії – на величину, еквівалентну півмільйона тонн вугілля. До того ж база теплової генерації у два рази перевищує потреби України. Крім того, на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля, а ще  0,5 млн тонн зафрахтовано в рамках диверсифікації поставок вугілля в Україну.

Він підкреслив, що Міненерго відповідально ставиться до виконання робіт з підготовки до зими, зокрема, здійснюються планові ремонти енергоблоків.

"Жодних проблем в енергетичному секторі немає і, я думаю, не буде", - підсумував міністр.

Нагадаємо, в осінньо-зимовому сезоні 2016-2017 років вдасться уникнути віялових відключень електроенергії завдяки надурочним запасам газу.