До опалювального сезону на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля, - Насалик

НовиниЕнергетика    10.10.2016 - 14:26
Фото: Насалик повідомив, скільки вугілля знаходиться на складах до початку опалювального сезону
Фото: Насалик повідомив, скільки вугілля знаходиться на складах до початку опалювального сезону
У Києві опалювальний сезон почався в установах соціальної сфери Зубко розповів, коли розпочнеться опалювальний сезон в регіонах

Крім того, здійснюються планові ремонти енергоблоків

До опалювального сезону на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості  Ігор Насалик, передає прес-служба Кабінету міністрів України.

"Хочу запевнити всіх жителів нашої країни, що ніяких проблем з опалювальним періодом в Україні не буде", - зазначив голова Міненерго.

За словами Насалика, для такої впевненості є  ціла низка підстав. Зокрема, в Україні значно збільшено обсяг виробництва електроенергії – на величину, еквівалентну півмільйона тонн вугілля. До того ж база теплової генерації у два рази перевищує потреби України. Крім того, на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля, а ще  0,5 млн тонн зафрахтовано в рамках диверсифікації поставок вугілля в Україну.

Він підкреслив, що Міненерго відповідально ставиться до виконання робіт з підготовки до зими, зокрема, здійснюються планові ремонти енергоблоків.

"Жодних проблем в енергетичному секторі немає і, я думаю, не буде", - підсумував міністр.

Нагадаємо, в осінньо-зимовому сезоні 2016-2017 років вдасться уникнути віялових відключень електроенергії завдяки надурочним запасам газу.

Читайте в розділі

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для промспоживачів на листопад

Україна у вересні збільшила виробництво електроенергії на 1%

Видобуток вугілля в Україні у вересні впав на 4%

On Top