У Міненерго пообіцяли не проводити віялових відключень електроенергії цієї зими

НовиниЕнергетика    05.10.2016 - 03:10
Фото: для успішного проходження осінньо-зимового максимуму необхідно 145 млрд кубометрів газу
Фото: для успішного проходження осінньо-зимового максимуму необхідно 145 млрд кубометрів газу

Щоб убезпечити країну від можливих критичних ситуацій, було прийнято рішення збільшити обсяг запасу газу з 14,5 до 17 млрд кубічних метрів

В осінньо-зимовому сезоні 2016-2017рр. вдасться уникнути віялових відключень електроенергії завдяки понаднормовим запасам газу. Про це заявив радник міністра енергетики та вугільної промисловості України Костянтин Ущаповський в ефірі "5 каналу".

За його словами, для того, щоб убезпечити країну від можливих критичних ситуацій, було прийнято рішення збільшити обсяг запасу газу з 14,5 до 17 млрд кубічних метрів.

"Ця подушка дає нам гарантію того, що в разі виникнення форс-мажорних обставин, а це, перш за все - аномально холодна зима, ця подушка газу дозволить використовувати його на газомазутних станціях, таких як морські ТЕЦ і Запорізька ТЕЦ, тим самим не допустити віялових відключень електроенергії", - заявив Ущаповський.

Також він зазначив, що за підрахунками енергетиків, для успішного проходження осінньо-зимового максимуму необхідно 145 млрд кубічних метрів.

Нагадаємо, Міненерго підготувало стратегію забезпечення незалежності від вугілля із зони АТО.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top