У Міненерго пообіцяли не проводити віялових відключень електроенергії цієї зими

НовиниЕнергетика    05.10.2016 - 03:10
Фото: для успішного проходження осінньо-зимового максимуму необхідно 145 млрд кубометрів газу
Фото: для успішного проходження осінньо-зимового максимуму необхідно 145 млрд кубометрів газу
Міненерго планує підготувати енергобаланс країни на 2017 до 5 жовтня Міненерго може суттєво знизити вартість електроенергії з лютого 2017, - Насалик

Щоб убезпечити країну від можливих критичних ситуацій, було прийнято рішення збільшити обсяг запасу газу з 14,5 до 17 млрд кубічних метрів

В осінньо-зимовому сезоні 2016-2017рр. вдасться уникнути віялових відключень електроенергії завдяки понаднормовим запасам газу. Про це заявив радник міністра енергетики та вугільної промисловості України Костянтин Ущаповський в ефірі "5 каналу".

За його словами, для того, щоб убезпечити країну від можливих критичних ситуацій, було прийнято рішення збільшити обсяг запасу газу з 14,5 до 17 млрд кубічних метрів.

"Ця подушка дає нам гарантію того, що в разі виникнення форс-мажорних обставин, а це, перш за все - аномально холодна зима, ця подушка газу дозволить використовувати його на газомазутних станціях, таких як морські ТЕЦ і Запорізька ТЕЦ, тим самим не допустити віялових відключень електроенергії", - заявив Ущаповський.

Також він зазначив, що за підрахунками енергетиків, для успішного проходження осінньо-зимового максимуму необхідно 145 млрд кубічних метрів.

Нагадаємо, Міненерго підготувало стратегію забезпечення незалежності від вугілля із зони АТО.

Читайте в розділі

До контакт-центру ПАТ "Хмельницькгаз" надійшло майже 200 тис. звернень

Французька Engie починає прямі поставки газу українським споживачам

"Укргазвидобування" оголосило тендер на 13 млрд гривень

On Top