Звільнених українських полонених на Донбасі катували, - Геращенко

НовиниСуспільство    30.12.2017 - 00:31
Фото: Ірина Геращенко (rada.gov.ua)
Фото: Ірина Геращенко (rada.gov.ua)

Їм буде надана необхідна медична допомога

Українські заручники, які були звільнені 27 грудня з полону бойовиків на Донбасі, мають ознаки тортур. Про це повідомила представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

"Звільнені особи мають численні очевидні наслідки катувань: травми шкіри голови і відсутність зубів (більшість з них зазнали серйозного побиття на початку полону)", - написала Геращенко.

За її словами, 24 колишніх бранця на даний момент лікуються у військовому госпіталі в Києві, ще 41 - у лікарні Державного управління справами.

"Необхідні медична допомога і стоматологічне лікування будуть надані тим, хто їх потребує. Міністерство соціальної політики опрацьовує всі супутні аспекти: скоро буде здійснено одноразовий фінансовий платіж. Команда психологів на чолі з Вадимом Свириденко вже надає необхідну психологічну допомогу звільненим і їхнім родичам", - додала вона.

Також Ірина Геращенко запевнила, що "робота над другим етапом звільнення (заручників - ред.) триває".

 

Medical authorities informed me on the 24 ex-hostages are being treated at the Army Hospital. 41 of the released (both...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 29 грудня 2017 р.

Нагадаємо, в апараті Верховної Ради України заявили, що українська сторона готова до другої хвилі визволення полонених, що перебувають на підконтрольних територіях Донбасу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top