Звільнення заручників є невід'ємною умовою Мінських домовленостей, - Клімкін

НовиниПолітика    14.09.2016 - 23:17
Фото: Павло Клімкін провів зустріч з Франком-Вальтером Штайнмайєром і Жаном-Марком Еро
Фото: Павло Клімкін провів зустріч з Франком-Вальтером Штайнмайєром і Жаном-Марком Еро

Глава МЗС України обговорив можливість нової зустрічі у нормандському форматі з колегами з Німеччини та Франції

Звільнення усіх українських заручників, які перебувають у Російській Федерації та окупованих територіях Криму і Донбасу, є невід'ємною умовою Мінських домовленостей. Про це повідомив голова МЗС України Павло Клімкін за підсумками зустрічі з міністрами закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром і Франції Жаном-Марком Еро, передає кореспондент РБК-Україна.

"Невід'ємною умовою Мінських домовленостей є звільнення усіх політичних в'язнів і заручників, які сьогодні перебувають у Росії, на території окупованого Криму і на території Донбасу", - заявив Клімкін.

З його слів, під час сьогоднішньої зустрічі обговорювалися питання нормандського формату та виконання Мінських домовленостей. 

"Щоб примусити Росію їх виконувати (Мінські домовленості, - ред.), нам потрібне чітке бачення послідовності кроків і одночасно гарантія їх виконання з боку російської сторони. Прогрес у виконанні цього головного завдання має привести нас до можливості зустрічі у Нормандському форматі на політичному рівні", - зазначив міністр. 

Нагадаємо, міністри закордонних справ Німеччини і Франції Франк-Вальтер Штайнмайєр і Жан-Марк Еро закликали Україну надати особливий статус Донбасу, прийняти закон про вибори на цих територіях і амністувати бойовиків.
 

On Top