Опитування РБК-Україна: 41% читачів проти передачі української ГТС у приватні руки

41% (2 199 тис. чол.) ставляться негативно до можливої передачі української газотранспортної системи в приватні руки.

41% (2 199 тис. чол.) ставляться негативно до можливої передачі української газотранспортної системи в приватні руки. Такі результати традиційного опитування громадської думки на сайті РБК-Україна.

На їх думку, не можна передавати цей стратегічно важливий для України об'єкт в приватні руки.

Водночас 21% (1 тис. 146 чол.) підтримують реформу української ГТС, вважаючи, що таким чином нарешті з'являться гроші на її модернізацію, і вона запрацює ефективніше.

При цьому 34% (1 793 тис. чол.) читачів ставляться байдуже до питання, кому буде належати вітчизняна газотранспортна система, адже так чи інакше незабаром вона стане купою металобрухту.

4% (193 чол.) вибрали інший варіант відповіді.

Всього в опитуванні РБК-Україна взяли участь 5 тис. 331 респондентів. Опитування проводилося з 8 по 15 вересня 2014 р.

Опитування РБК-Україна: 41% читачів проти передачі української ГТС у приватні руки

Нагадаємо, 8 вересня 2014 р. Президент України Петро Порошенко підписав закон, що передбачає реформування української газотранспортної системи.

Згідно з новим законом, функції з оперативно-технологічного управління української ГТС передаються від державного підприємства оператора Єдиної газотранспортної системи України, частку в якому можуть одержувати юридичні особи, в тому числі і іноземні компанії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся